Obrázek

Naše projekty

Provádíme stavbu rodinných domů na klíč,
nebo do fáze hrubé stavby.

obrázek

Bělá pod Bezdězem

Více

obrázek

Podnikatelské buňky

Více

obrázek

Josefův Důl

Více

obrázek

Vila Mladá Boleslav

Více

Stavby

Bělá pod Bezdězem

Rezidence Kino Bělá

Developerský projekt nových bytů kousek od hlavního náměstí v Bělé pod Bezdězem. Jedná se o budovu bývalého kina, která bude zrekonstruována na moderní byty. Zahájen prodej celkem 16 bytů v novém bytovém komplexu.

Otevřít

obrázek

Stavby

Objekt č. 13 – 26

obrázek

Podnikatelské buňky

Tento projekt je zaměřený na menší firmy a živnostníky. Stavba se skládá z 16 buněk, které splňují všechny parametry pro začínající se nebo i zaběhlé podnikatele. Takováto buňka má vpřízemí skladovací prostory a vprvní patře kanceláře, sociální zázemí a v alternativní variantě i menší byt.

Otevřít

Stavby

Josefův důl

Modernizace hlavní budovy průmyslové areálu

Modernizace budovy, která spočívá v rekonstrukci stávajících prostor v přízemí v kombinaci s přístavbou dalšího patra. Spojení dvou zdánlivě nepropojitelných elementů. Kombinace historické budovy s moderní stylem prosklené přístavby s vysokým standardem.

Otevřít

obrázek

Stavby

Vila Mladá Boleslav

obrázek

Rekonstrukce rodinné vily

Rekonstrukce rodinné vily k nájemnímu bydlení. Vila bude mít 3 bytové jednotky a komerční prostory. Každý byt má 76 m2 z nichž jeden je v podkroví. V přízemí , které je otevřené do stráně bude komerční prostory rozměru 47 m2 v podobě kanceláří se svojí vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením.

Otevřít

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby? 
Napište nám